icon +421 2 44 630 402 icon objednavky@inpharm.sk icon Kopčianska 8/A, Vienna Gate, 851 01 Bratislava
icon CZ SK EN
header-foto

Novinky a média

Chráňte Váš organizmus pomocou hotových protilátok 19.5.2022

Človek skúmal prírodu oddávna  vďaka čomu vie aj jej dary cielene využiť. Jednou z úžasných a dokonalých látok je materské mlieko. Najdokonalejšie je v prvých 3 dňoch života, kedy obsahuje najviac obranných látok na ochranu novonarodeného života dieťaťa, či mláďaťa. Vďaka týmto cenným látkam je vhodné využiť ho aj v čase zvýšeného výskytu infekčných ochorení.

více
Bezbolestný pohyb v súlade s prírodou – ako si pomôcť? 19.5.2022

Bolesti svalov, kĺbov a šliach bývajú dôsledkom presilenia, úrazov, ale tiež zápalových a degeneratívnych ochorení. Pri niektorých stavoch si vieme pomôcť sami prípravkami z lekárne, pri závažnejších stavoch sa nevyhneme návšteve lekára.

více
Do nového roku s vitamínom C s lipozomálnym vstrebávaním 26.1.2022

Šťastný nový rok! Nikto nespočíta, koľkokrát sme si ho vzájomne v minulých dňoch popriali. Hlavnou podmienkou šťastia je ale dobré zdravie a fyzická aj psychická kondícia. Okrem iného to znamená, že sa naše telo dokáže účinne brániť všetkým vírusom, baktériám a ďalším mikroorganizmom, s ktorými sa každodenne stretáva. Fungujúca imunita na nás ale „nespadne z neba“, musíme sa o ňu starať. Neoceniteľnú pomoc predstavuje vitamín C, ktorého dostatočná hladina dokáže odradiť od útokov najrôznejšie vírusy, vrátane toho, ktorý spôsobuje virózu, ktorá nás v tejto dobe trápi najviac.

více
Črevné ťažkosti a hnačka sú častou komplikáciou respiračných alebo tráviacich infekcií 30.3.2021

Respiračné ochorenia ako je napr. ochorenie COVID 19 a chrípka, bývajú často spojené aj s črevnými ťažkosťami – hnačkami, kŕčmi v bruchu a nechutenstvom. Chorého človeka vysiľuje nielen zvýšená teplota a horúčka, kašeľ, ale aj spomínané črevné ťažkosti.

více
Vieme ako správne užívať vitamín C! Pomôžu Vám pri tom diagnostické prúžky 30.3.2021

Výskumy ukazujú, že prevažná väčšina populácie má nedostatok vitamínu C. Potvrdili to aj lekári na Slovensku a v Čechách. Ako ste na tom vy, si môžete zistiť sami doma, pomocou testovacích prúžkov Uro C Kontrol. Podľa výsledku testu sa dá nastaviť optimálne dávkovanie na zabezpečenie všetkých fyziologických procesov, ktorých sa vitamín C v organizme zúčastňuje. Ako vieme, je palivom pre imunitné bunky, ktoré práve v čase pandémie je potrebné udržovať v pohotovostnom režime. Výrazným spôsobom prispieva aj pri znižovaní alergickej reakcie.

více